Prodavač / Prodavačka - pokladní - DPP / Prodavači ostatního zboží v prodejnách

FirmaSEMAG spol. s r.o.
ÚvazekDPP
Mzda142 Kč až 175 Kč / hod.
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 734 680 074, 730 572 311, e-mail: [email protected]
Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Lenkou Nečesanou - 734 680 074, 730 572 311. Nástup IHNED.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem na dohodu o provedení práce.

Náplň práce:

- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny, preferujeme výpomoc na odpoledních směnách a o víkendech (směny dle dohody)

Požadujeme:

- pracovní morálku
- komunikativnost a příjemné vystupování
- aktivní přístup k zákazníkům
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- věk 18+
- výborný zdravotní stav
- dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:nižší střední odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Výškovická 3086/44, Ostrava - Zábřeh, 70030, Česko
mzda, plat (hrubý):142 Kč až 175 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:DPP
směny:dvousměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:SEMAG spol. s r.o., IČ: 43962394
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024